BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

VMILRFM? Mes jau pažįstami!

Kol dažnas mūsų pirkėjas patiria pirmojo karto (apsiperkant internete) įspūdžius, mūsų jauna įmonė taip pat dažnai susiduria su “pirmaisiais kartais”. Pirmoji inventorizacija… Kas toliau?

Kažkodėl įsivaizdavau juos du, garbaus amžiaus, mėlynais lietpalčiais. Beveik kaip iš filmo. Nors, tiesą sakant, nepamenu jokio filmo apie mokesčių inspektorius. Tikrovėje mūsų centriniame ofise išdygo pora – kokių 30 vyrukas ir apie 25-enkerių moteriškė. Keli žodžiai, ir viskas aišku – dabar mus „kratys mokesčiai“…

Tiesą sakant, kratymo proceso metu su jais netgi bendravom, ir visiškai nepiktai. Ir kratė taip, sakyčiau, neskausmingai. Žodžiu, didelių priekaištų neišgirdom, tik įsipareigojom pateikti papildomus duomenis.

Įsirašau į dienoraštį: rugpjūčio 27-oji yra pigu.lt kolektyvas susipažino su pareigūnais iš Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos (VMILRFM) – va taip ją reikia taisyklingai vadinti, jei tik yra pakankamai laiko. Ir nėra čia ko bijoti!..

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. tai būtų keista, jei jūs jos bijotumėt. Juk jūs ne kokia maitinimo įstaiga, kur kas antras litas kitoks:)

  2. Gintautas:

    ..Eeee o kaip nustatėt ka moteriškė kokių 25? Ir svarbiausia kad "moteriške" jau?;) ..Na jūsų 30..numanyt galima:D

  3. My brother suggested I might like this website. He was totally right. This post actually made my day. You cann’t imagine simply how much time I had spent for this information! Thanks!

Rašyti komentarą