BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Startuoja knygų išpardavimas

Vėlyvomis vasarėjančių dienų popietėmis smagu į rankas pasiimti gerą knygą. Šią savaitę skubu jums pasiūlyti įsigyti geriausius romanus palankiausiomis kainomis. Norėčiau parekomenduoti keletą pačios skaitytų romanų.

Helen Fielding - Bridžitos Džouns dienoraštis Dabar tik 21,48 Lt!

Pasakysiu atvirai - tai viena mano mėgstamiausių skaitytų knygų. Tai tokia knyga, kurią norisi skaityt dar ir dar kartą. Manau ši knyga įkūnija šiuolaikinę vidutinio amžiaus moterį, kuri kovoja su krūva bėdų, mums moterims, taip gerai pažįstamų bėdų - antsvoris, neištikimas draugas, celiulitas ir dauguma kitų. Knyga parašyta su tokia didele humoro doze, kuri išlaiko pakilią nuotaiką visą dieną. Nuoširdžiai rekomenduoju įsigyti šią knygą, jos vieta kiekvienos iš mūsų lentynoje.

Šiais metais aš… 

 • „Mesiu rūkyti.
 • Negersiu daugiau kaip keturiolika alkoholio vienetų per savaitę.
 • Pradėsiu laikytis celiulitą naikinančios dietos ir taip sumažinsiu
  šlaunų apimtį 7 centimetrais (t. y. po 3,5 cm nuo kiekvienos šlaunies).
 • Labiau pasitikėsiu savimi.
 • Būsiu tvirtesnė.
 • Geriau panaudosiu laiką.
 • Valgysiu daugiau ankštinių augalų.
 • Rytą atsibudusi tuoj pat kelsiuosi iš lovos.
 • Tris kartus per savaitę eisiu į sporto klubą, ir ne vien sumuštinio nusipirkti.
 • Neslampinėsiu po namus kaip kokia apsileidėlė, o visą laiką įsivaizduosiu, kad mane kas nors stebi.
 • Neišleisiu pinigų daugiau negu uždirbu.
 • Nešnekėsiu kandžių dalykų žmonėms už nugaros, o stengsiuosi į visus reaguoti pozityviai.“

(ištrauka iš H. Fielding knygos „Bridžitos Džouns dienoraštis“)

Cecelia Ahern - P. S. Aš tave myliu Dabar tik 31.00 Lt

Užkariavęs milijonų širdis romanas P.S. Aš tave myliu pavergs ir Jus. Romane pasakojama apie tokią meilę, kurią kiekvienas žmogus nori patirti nors kartą gyvenime, bet ir taip pat apie tokį skausmą, kurio patirti nelinkėtum net pikčiausiam priešui. Holi ir Gregas laimingų sutuoktinių pora. Jie trykšta džiaugsmu ir meile suradę vienas kitą iki tol, kol sužino, jog Gregas serga vėžiu ir netrukus mirs. Po jo mirties Holė visiškai palūžta, bet praėjus mėnesiui po jo mirties gauna dėžutę su laiškais, numeruotais kiekvienam mėnesiui ateinantiems metams. Tai laiškai, kuriuos Gregas spėjo parašyti prieš mirtį jai. Tai tokie laiškai, kurie padės Holei per naują pradėti gyventi ir atsigauti po jos taip smarkiai mylimo vyro mirties.

Jodi Picoult - Mano sesers globėjas Dabar tik 32.99 Lt!

Ši knyga viena iš tų, kurios įtraukia ir nebepaleidžia iki paskutiniojo puslapio. Šis psichologinis romanas sudomina neeiliniu, nenuspėjamu siužetu. 10 metų mergaitė stoja į įtemptą kovą prieš tėvus. Nuo gimimo iš jos buvo imami kaulų čiulpai ir daromos sudėtingos, skausmingos procedūros, kad tėvai galėtų išgelbėti jos vyresniąją seserį. Dabar iš jos reikalaujama sudėtinga operacija, galinti pakenkti jos gyvybei ir pati mergaitė paduoda tėvus į teismą, reikalaudama pilnų teisių į savo kūną.

Tikiuosi Jums patiks šios knygos, o jei norėtumėte patys parekomenduoti knygą, nesivaržykite ir atsiųskite knygos, kuri paliko didžiausią įspūdį Jums, aprašymą. Maloniai pasidalinsime su visais knygų mylėtojais.

P.S. Knygų aprašymus siųskite į greta.belazaraite@pigu.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. Anonimas:

  Antroji knyga tikrai verta demesio

 2. Anonimas:

  Reikės nusipirkti trečią knygą

 3. Dar ne moteriškė:

  Kažkaip net pralinksmėjau: matosi, kad pigu.lt komanda amžiumi labai jaunučiai, nes Bridžitos Džons bendraamžes vadina "vidutinio amžiaus moterimi", o vienam senam (rugsėjo mėn.) blogo įraše mokesčių inspektorė apibūdinta kaip "apie 25-enkerių moteriškė". Na, man metų jau vos vos daugiau negu Bridžitai Džons, bet nesijaučiu (dar) nei vidutinio amžiaus moterimi, nei moteriške, o koks diedukas dar ir mergaite pavadina :)

 4. Post and vote reviews on products and services

Rašyti komentarą