BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Breakdance filmai jau pigu.lt

 Kovo 27 dieną Vilniuje vykstančio tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ ekranus užkariavo filmas „Šok vardan kovos“. Alastairo Sidonso (Alaistair Siddons) sukurtas dokumentinis filmas pasakoja apie breikerių kovas Red Bull Breakdancing Championship ringe.
 Senegalo, Japonijos, Alžyro, JAV, Prancūzijos ir Brazilijos skersgatviai.  Bull BC ONE turnyras sujungia visų herojų istorijas į vieną. Šešios kalbos. Šeši neįtikėtinų sugebėjimų breikeriai: Ben-J, Lilou, Roxrite,  šokio-Taisuke, Hong 10 ir Ronnie, kuris lygiai prieš metus lankėsi ir Vilniuje. Šis filmas nepanašus į jokį kitą filmą. Globalus. Muzikalus. Emocionalus
.

 Buvau nustebusi - filmo premjeros metu salė buvo pilnut pilnutėlė. Todėl nusprendžiau pigu.lt įdėti daugiau filmų apie breiką ir hiphopo šokį.

 • Beat street - smagus 1984 metų filmas apie tuometinę hiphopo kultūra. Tuo metu (1975-80 m.) Break dance užvaldė gatves. Labai didelę įtaka padarė privatūs breiko vakarėliai, tokie kaip Roof & Block. Šiame filme pamatysime Old school breiką.
 • How she move - drama apie merginą, kuri nepalūžo po gyvenimo sunkumų našta ir rado savyje jėgų siekti savo svajonės. Filme išvysite hiphop dance ir Jamaikos ritmų paveikto step dance mišinį. Nuostabus filmo garso takelis nepaliks nė vieno abejingo.

 • You Got Served - filmas apie šokių kovas. Pamatysite puikų komandinio šokio atlikimą, išgirsite gerų rap/hh dainų.

 • Underground Breakdance Vol.1 - šiame DVD išvysite Break dance iš viso pasaulio. Jei šokate breiką,  tokį DVD turėti būtų puiku - galėtumėte pastudijuoti breiko techniką.

 • Urban Workout - hiphop dance treniruotė padės patobulinti judesius bei kūno linijas

 • Stomp The Jard - nuostabus filmas apie tai, kaip hiphop dance gali būti derinamas su step dance. Feel the beat

 • Breakdance - the movie - senas geras filmas, apie merginą kuri dalyvavo breakdance kovose. Puiki muzika.

  Tikiuosi, kad ateityje pavyks gauti visus Red Bull čempionatų DVD. O kol kas galime pasimėgauti lietuvišku Old school breiku :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

 1. Pasipiktines klientas!:

  Turbut filmu kokybe tokia pat kaip ir mobileku…sudas kaip reta…maniskiui net puses metu nera o jau neveikia jungtis prie usb , ausiniu ir pakroveju…ir kaip man jaustis kai jusu tokios sudinos prekes. Dar pasakykit kad uz jas neatsakot. Mielai dabar jums ta telefona i subine sugrusciau.

 2. Pigu.lt:

  gerb. Kliente,

  Mes parduodame telefonus, kuriuos mums tiekia Lietuvos didmenininkai. Visos mūsų prekės yra originalios ir yra ne prastesnės būklės nei kitų prekybininkų. Todėl jei turite nusiskundimų dėl prekės kokybės, visuomet maloniai kviečiame kreiptis į garantiją aptarnaujantį centrą.

  Pagarbiai,
  Pigu.lt komanda

Rašyti komentarą