BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Brangu / pigu.lt

Vakar mūsų prekybos centro asortimentą papildė brangiausia prekė, kurios kaina 44.793,00 Lt. Kas atspės? Nustebsite, kuriame prekybos centro skyriuje ją rasit.

Seneli šalti, taupyk pinigus! Ketinu prašyti tokios dovanos;-)

 

Rodyk draugams

Komentarai (9)

 1. Apuokas:

  Keista, radau tik 21.399,00 Lt

  :)

 2. Anonimas:

  Tušinukas Duofold Presidential Solid Gold Esparto, F judoa, aukso apdaila

  http://pigu.lt/prekes_namams/suvenyrai/prabangios_rasymo_priemones/plunksnakociai/ plunksnakotis_duofold_presidential_solid_gold_esparto_international?id=153574

  Redagavo agneLAW 2008-09-30 20:29

 3. Anonimas:

  Persiprašau. Sumaišiau nuorodas. Tikrasis daiktas

  Plunksnakotis Duofold Presidential Solid Gold Esparto International, F, aukso apdaila

  http://pigu.lt/prekes_namams/suvenyrai/prabangios_rasymo_priemones/plunksnakociai/ plunksnakotis_duofold_presidential_solid_gold_esparto_international?id=153574

  Redagavo agneLAW 2008-09-30 20:30

 4. Sorry, bet biški juokas ima, nes tokiam daiktui dar papildomai parašyta - "5 LT" už pristatymą ;-))) Čiuju vien dėl to nueičiau į parduotuvę, kad galėčiau pačiupinėti, nes čia dar ir už pristatymą paims :) Geriau jau 9 litai gale sumos ir nemokamai pristatom bei dar su apsauga atvežam tokį daiktą.

 5. Jemal:

  Nu nu visai nelogiška pagalvok kiek per sekundę sulauktum klausimų - o kiek už pristatymą ? Kiek pristatymas kainuoj? Kiek čia man kainuos kiek pristatysit ? painiava gautūsi ir kainos nebūtų konkurencingos su kitom parduotuvėm :)

 6. Nickas:

  Sunku patikėti kad žmonės tokius dalykus perka :)

 7. Joa, del painiavos ar nebutu paprasciau kalti, "pristatymas nemokamas", vietoje value zero. Ir siaip nemokamas pristatymas tikrai butu padoru, nuo tam tikros sumos, nes kai smulkme, tai daug greciau pakeliui is namu uzsukti i salona ir nuspirkti, kadangi del pristatymo 5Lt. ir pervedimo mokesciu, salone sutaupai kokius 3Lt. as cia tikrai apie smulkme iki 50Lt.

 8. Tadas:

  Ar jau kas nors nupirko šį žaisliuką ?

 9. Heya i am for the first time here. I found this board and I find It truly useful & it helped me out a lot. I hope to give something back and aid others like you helped me.

Rašyti komentarą