BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ar neregys gali apsipirkti internete?

Pamenu, kaip prieš metus dar tik planavom pigu.lt ir diskutavom apie potencialius pirkėjus. Minėjom ir tai, kad neįgaliesiems, negalintiems išeiti iš namų, pristatymas „iki durų“ turėtų būti labai patogus.
Neseniai prisiminėm ir neregius ir nusprendėm pasiteirauti, kaip jie vertintų pigu.lt svetainę. Kreipėmės į neregį Karolį iš „Verslo ir neįgaliųjų vystymo grupės“, kuris ne pirmus vertina internetinių svetainių pritaikymą neįgaliesiems.

Džiaugiamės iš jo susilaukę teigiamo įvertinimo ir pasiūlymų:

„Peržiūrėjau www.pigu.lt svetainę, ji pakankamai aiški, navigacija nesudėtinga. Jaučiasi, kad yra taisyklingai aprašyti html elementai, ekrano skaitymo programai tai ypač svarbu.
Trumpai tariant, apsipirkau greitai ir patogiai.
Pastabų gal yra tik dėl prekių aprašymų, nes iš fotografijos aišku kas per daiktas, o iš pavadinimo nelabai. Tai aš kai kurių prekių ir nesupratau, nei kokios jos, nei kam skirtos.“

Rodyk draugams

Komentarai (12)

 1. Aivaras IT:

  Kreipėmės į neregį Karolį

  "Jaučiasi, kad yra taisyklingai aprašyti html elementai"

  TOTAL BULLSHIT !!!

 2. kaip "neregys" perziurejo tinklapi?

 3. medutis:

  O kaip galvojat, kas yra "ekrano skaitymo programa"? Beje, jei negirdėjot, tai yra tokie dalykai kaip: http://www.text-talk.com/lt/kalbos-sinteze.html

 4. Rytis:

  Matyt ši firma skirta vien tik neregiams aptarnauti, nes man jau tris kartus atvežė ne tą šaldytuvą kuris buvo užsakytas - ne to modelio ir ne tos spalvos. Aišku visi jie buvo pigesni nei užsakytasis. Taip aš jau visą mėnesį to šaldytuvo ir nesulaukiu, nors pinigai jau seniausiai pervesti per banką. Štai ir tikėk tomis reklamomis, gražiais žodžiais ir pažadais!

 5. Zero:

  Koki cia brieda varot? Koks neregys gali ivertinti nuotraukas.
  Jus arba lenvai dauzdi , bet kitus laikote labiau dauztais ir nieko nesuvokianciais.
  Ka jus ten kur klauset kur jis ka vertino ir ka kur matė.
  Ai va va va supratau , kad kurcias girdejo jog aklas matė …… vissiskas apsurdas…..

 6. Anonimas:

  Jo kitaip dirbti smagu, uzsakai preke, ir lauki,lauki,lauki, apie 7 dienas,o pasiteiravus tau atraso: sorry jusu prekes patikrinus likucius pasirodo nera - pasirinkite alternatyva. A jus durni ponai? Kur garantija kad ir tos alternatyvos nera likuciuose. Kaip jus tikrinate tuos prekiu likucius? Gal su rusiskais skaitliukais,pirstais permusinejete? Sudas tokia parduotuve,pats nepirksiu ir kitiems nepatarsiu.

 7. Simply discovered your site through google and I consider it’s a shame that you’re not ranked greater since this is a implausible post. To alter this I decided to avoid wasting your web site to my RSS reader and I will try to mention you in one of my posts since you really deserv extra readers when publishing content of this quality.

 8. When you talks about high quality an individual talks about sites like these, are you men on twitter or any other website? As well as would you thoughts basically added your site to be able to my sociable save website?

 9. Hi, I want to ask you some thing. Is this a wordpress website? We’re contemplating switching my blog page from Blogger to wordpress, do you think that is practical? Additionally did you build this particular theme yourself some how? Many thanks for your assistance!

 10. I appreciate the insightful post. Thanks.

 11. Somebody essentially help to make seriously posts I would state. This is the very first time I frequented your web page and thus far? I amazed with the research you made to create this particular publish extraordinary. Magnificent job!

 12. How to rotate my blog posts over and over with a preset time interval with PHP code?

Rašyti komentarą